Adea Pula rikthehet në muzikë pas një kohe të gjatë, publikon këngën “Mos Harro”

0
475

Adea Pua, është rikthyer në muzikë pas një kohe të gjatë.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën e re “Mos Harro”, shkruan lajmi.net.

Teksti dhe muzika është realizuar nga Lira, kurse për producimin është kujdesur Fatjon Miftari.

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Johan Bejerholm, gjersa videoja iu besua Toml dhe Degjenerata.

Adea shfaqet tejet tërheqëse në videoklip.

Për publikun mbahet mend gjithnjë për hitin “2+2=3”, si një vajzë e vogël që rrëmbeu zemrat e publikut qysh në fillimet e karrierës.

Leave a Reply