1 mijë euro kushton varësja që Donaldi ia dha Bora Zemanit

0
235

Nuk vonoi shumë pas puthjes që i dhuroi Borës, Donaldi u përkujdes që t’ia bënte asaj edhe një surprizë tjetër.

Pak ditë pas puthjes që shkëmbyen në Big Brother Vip, Donaldi ia kërkoi Arbanës gjatë spektaklit që ai t’ia dhuronte varësen e tij Borës.

Ai e bëri atë në shenjë të festimit të datës së lidhjes së tyre.

Por a e dini se çfarë lloji i varëses ishte?

Varësja që ai ia dhuroi Borës është flori i punuar me një monedhe të vjetër të kushtueshme në formë medalioni. Ajo është blerë në Shqipëri dhe kushton plot 1000 €.

Theksojmë se varëse të ngjashme mbanë edhe Trixa në qafë.

Leave a Reply