Publikohet formacioni i Kosovës ndaj Maqedonisë se Veriut

0
57

Kanë mbetur vetëm edhe disa minuta deri në fillimin e sfidës së Kosovës përballë Maqedonisë së Veriut, ku fitorja na e siguron finalen në Ligën e Kombeve.

Kombëtares së Kosovës i mungojnë disa nga futbollistët kryesorë, siç janë Milot Rashica, Vedat Muriqi, Amir Rrahmani dhe disa të tjerë.

Formacionet zyrtare:

Image

Formacioni zyrtar i Kosovës: Aro Muric, Mërgim  Vojvoda, Fidan Aliti, Ibrahim Dresevic, Benjamin Kololli, Herolind Shala, Valon Berisha, Bersant Celina, Arbër Zeneli, Florent Hadergjonaj dhe Atdhe Nuhiu.

Leave a Reply