Njihuni me Mike Tysonin e ri që e ka tronditur rrjetin me nokautin e tij brutal

0
95

Freezy MacBones, një luftëtar amator, është duke u cilësuar si Mike Tysoni i ri i Britanisë së Madhe, pasi i ka tronditur rrjetet sociale me nokautin e tij brutal.

bredhi

Krahasimet e vazhdueshme me goditësin më të frikshëm të Amerikës vijnë në mënyrë të natyrshme për të, ashtu siç duhet të vijnë, sepse kjo është ajo që ai ka dashur gjithmonë, transmeton Gazeta Express.

“Më pëlqen ky krahasim. Jam i lumtur që ata më quajnë Mike Tysoni i Britanisë. T’i lëmë shakatë anash, këtë e kam kërkuar dhe e mora”, tha MacBones për Sky Sports.

Leave a Reply