Zbulohet shkaku i ndarjes së Oriola Marashit dhe Eros Grezdës, miqtë e tyre tregojnë të vërtetën

0
156

Përflitet se modelja Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur Eros Grezda i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ata zgjodhën që ta mbanin sekret lidhjen e tyre në fillim mirëpo menjëherë sapo kjo gjë u bë publike gjërat filluan të komplikoheshin.

Thuhet se çifti nuk i ka punët edhe aq të mira kohët e fundit, pasi kanë hasur në problemet e para pas fejesës.

Nuk e dimë ende me siguri se çfarë ka ndodhur mes tyre, dhe nëse kjo është arsyeja e vërtetë.

Leave a Reply