Tuna ‘mahnit’ me pamjen e fundit

0
50

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur dhe e rregulluar shumë bukur.

Kjo fotografi e këngëtares është bërë një vit më parë.

Leave a Reply