Raund i ri i përplasjes mes Noizyt dhe Don Xhonit

0
55

Po vazhdon përplasja në distancë mes Noizyt dhe Don Xhonit.

Edhe këtë herë, ata janë ngacmuar përmes rrjeteve sociale.

Gjithçka nisi prej thumbit të Noizyt për anulimin e koncertit të Don Xhonit në Ulqin.

Kjo ka sjellë “efekt zingjiror” të postimeve të cilat janë fshirë por që janë ruajtur në kohë nga ndjekësit në rrjete sociale. /prive.al

Leave a Reply