Orinda në pritje të ëmbël, Turjan Hysko: Mezi pres të bëhem baba, kam pak frikë kur shoh…

0
94

I ftuar sot në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, drejtuesi i spektaklit Klanifornia, Turjan Hysko ka treguar se si ndihet tani që e di që do të baba.

Ai shprehet se do ti japë shumë dashuri fëmijës së tij dhe shpreson që të jetë një baba i mirë.

Në fakt nuk e di si mund ta shpreh si ndjesi, mendoja që kam qenë gati gjithë jetën për tu bërë baba. Kam pak frikë kur shikon ato goditjet tek barku Orindës. Me shpresën e Zotit shpresoj që gjithçka të shkoj mirë. Që do dhurojë shumë dashuri kjo është e sigurt, se sa i mirë do jem nuk e di”,- tha Turjan Hysko.

Më tej u pyetje nga drejtuesja e emisionin, Alketa Vejsiu, nëse ka në plan për fëmijë të tjerë por tha se kjo nuk varet vetëm prej tij. Para fëmijëve Hysko tha se puna më e bukur është të bëhet baba.

Leave a Reply