Mozzik e Loredana janë bashkë dhe këto postime i vunë vulën

0
153

Dy rep-artistët më të suksesshëm shqiptar, Mozzik dhe Loredana, janë kryqendra e medieve rozë për shkak të lidhjes së tyre.

Edhe pse dyshja e mohuan ribashkimin e tyre, fotot të cilat po qarkullojn në rrjet nga vet ata e thonë të kundërtën, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, dyshja është nisur drejt Dubait dhe në fotot të cilat po postojnë në Instagram, shihet se janë duke kaluar kohë mjaft të mirë bashkë.

Ishte Mozzik, ai i cili publikoi një imazh me Hanën në krahë, dhe po këtë foto e rishpërndau edhe Loredana në Instagramin e saj duke thënë: Fotoja e ditës./GazetaBlic/

Leave a Reply