Modelja shqiptare, nga pozat në bikini shfaqet me mbulesë në kokë

0
49

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për pozat provokuse të cilat ajo sjell për ndjekësit.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram, dhe nuk munguan fotot në bikini që i’u kërkuan modelës.

Çfarë feje ke?, ishte pyetja për të cilën Trejsi nuk hezitoi të përgjigjet.

“Myslimane”, u shpreh ajo duke postuar edhe një foto me mbulesë në kokë.

Kujtojmë se, Trejsi Sjedini ishte e komentuar shumë për lidhje të mundshme me reperin, Don Xhoni, e gjithë kjo pasi u shfaqën shumë të afërt në videoklipin e reperit.

Leave a Reply