“Ma nxiu jetën “, Jonida na tregon një anë tjetër të aktorit Romeo Veshaj

0
42

Çifti Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, po kalojnë pushimet vetëm në jug të Shqipërisë. Të dy shoqërohen edhe nga djali i Jonidës, Dani, ndërsa kanë eksploruar në gjiret e mrekullueshme të detit Jon.

Pas pranimit të romancës, Jonida ka vendosur të na njohë me një tjetër pasion të Romeos, që është kapja e gjallesave ujore. Kështu, në videot e shpërndara në Instastory, përgjatë 24 orëve të fundit, Jonida ka publikuar momentet kur Romeo shfaqet me një oktapod në dorë.

Këngëtarja shkruan bashkëngjitur pamjeve se Romeo “ma nxiu jetën“. Ky “eksperiment” duket se iu ka ngjallur shumë emocione, që kanë arritur deri në pagëzimin e oktapodit me emrin Spiro.

Romeo shihet teksa e drejton disa herë oktapodin, i cili nuk po i hiqej nga dora, drej Jonidës duke e trembur. Nga ana tjetër ajo i lutej disa herë ta kthente në sërish në det. Pasi ka arritur qëllimin e tij për ta acaruar Jonidën, Romeo e ka kthyer oktapodin në det.

Leave a Reply