Kur pozonte pa të brendshme, Olta Gixhari tregon si e ‘mban afër’ të shoqin edhe në muajin e nëntë të shtatzënisë, i tregon fotot me pozat seksi

0
160

Olta Gixhari është në muajin e 9-të të shtatzanisë dhe duket se mezi po e përballon. Aktorja ka ndarë një foto në Instagram, aty ku shfaqet para se të ishte shtatzanë, seksi e veshur me një fustan që i tregon linjat e saj trupore ku duket qartë që nuk ka të brendshme.

‘Shume shpesh ja tregoj burrit kte foto kohet e fundi. Agresiv ky muaji i 9-të ,nuk te falka‘- shkruan Olta duke na treguar kështu se kjo është metoda e saj për ta mbajtur pranë bashkëshortin edhe pse me disa kile më shumë.

Olta Gixhari

Ky postim ka marrë shumë komente nga njerëzit të cilët i drejtohen Oltës duke i thënë se ajo ka qënë yll dhe është pavarësisht kileve që mund të ketë marrë gjatë shtatzanisë.

‘Yll gjithmone! Do rikthehesh perseri keshtu madje dhe me mire’,  ‘Jo po te te shohi mire me vemendje ca je dhe do behesh prap se shpejt’-  komentojne njerëzit në foton e Oltës.

Komente

Leave a Reply