‘I çmenda komshit duke bërtit’/ Bora Zemani fshin komentin e Beatrixit

0
163

Pasi aktori Donald Veshaj ka pranuar hapur mbrëmjen e kaluar se ka një pëlqim të madh ndaj këngëtares Beatrix Ramosaj. Ish e dashura e tij, Bora Zemani ka fshirë komentin që këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte bërë në një foto, fill pas ditës kur u takua me Veshajn brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ky koment ishte pikërisht për puthjen që moderatorja ndau me aktorin.

Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh me zemër në dorë dje, i çmenda komshit duke bërtit love you zemër!!!,”- kishte shkruar Beatrix.

Bora Zemani

Bora nuk ka reaguar hapur deri më tani për lidhjen e re të ish të dashurit të saj dhe këngëtares por vetëm ka fshirë komentin e kësaj të fundit nga posti i saj në Instagram.

Leave a Reply