Gati për të shkëmbyer unazat! Oriola Marashi dhe Eros Grezda në prag të fejesës, njohin familjet përkatëse dhe pritet të hedhin hapin e madh

0
150

Panorama shkruan se dyshja e njohur janë gati të shkëmbejnë unazat dhe se tashmë kanë njohur familjet e njëri-tjetrit.

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eris Grezda janë në prag të fejesës.

Panorama shkruan se dyshja e njohur janë gati të shkëmbejnë unazat dhe se tashmë kanë njohur familjet e njëri-tjetrit.

Gjithashtu, të njëjtat burime shkruajnë se ajo që mban Oriolën në Kroaci, ku jeton familja e Grezdës, është pikërisht fejesa dhe hapi i madhe që pritet që të hedhë tashmë çifti.

Dyshja kanë prej muajsh të lidhur. Romanca e tyre u zbulua gjatë karantinës, ku dy të njohurit publikonin foto nga e njëjta shtëpi dhe kështu u kuptua që izolimin po e kalonin bashkë.

Eros Grezda dhe Oriola Marashi

Më herët, në një intervistë për “wake up”, Grezda zbuloi se është në një lidhje me Oriola Marashin dhe se është mjaft i lumtur me këtë gjë.

Leave a Reply