Fansat janë të bindur se modelja ka një ‘martesë të hapur’/ Angela Martini ka një përgjigje për të gjithë njerëzit: Është e pamundur!

0
30

Martesa e modeles shqiptare Angela Martinit në sytë e njerëzve duket si ‘martesë e hapur’. Ka qënë një person që i ka shkruar modeles se e do më shumë se bashkëshorti i saj.

Të paktën këtë i ka shkuar një prej ndjekësve të modeles Angela Martinit në llogarinë e saj, teksa ajo i ka pyetur se çfarë sekretesh do të ndanin me të.

Të dua më shumë se burri yt!”, shkruan një prej ndjekësve, fjalinë e të cilit Angela ka zgjedhur ta publikojë me një përgjigje të shkurtër dhe të qartë.

Kjo është e pamundur”, ishte përgjigjja e prerë e Angelës, e cila është me fat jo vetëm sepse ka një burrë që e dashuron, por mbi të gjitha sepse nuk ka pikën e dyshimit për këtë.

Anxhela Martini është një ndër modelet më seksi, jeta private e së cilës i bën të gjithë kuriozë dhe pas këtij postimi ndjekësit e kanë cilësuar martesën e saj “të hapur”.

Leave a Reply