Enca: Miq kur të bëj dasmë, jeni të gjithë të ftuar. Dasma më e madhe n’shqiptari”

0
42

Enca befason me postimin e fundit.

Enca Haxhia javët e fundit të qershorit vendosi t’i kalojë në bregdet bashkë me shoqëri.

Nuk ishin të pakta imazhet jos.hëse që këngëtarja i solli në rrjete sociale, me të cilat shfaqte format tru.pore.

Së fundi, ajo publikoi një video, teksa shfaq pamje nga oborri duke rënë shi dhe fimon miqtë duke vrapuar në pishinë.

“Miq kur te bej dasme, jeni te gjithe te ftuar.

Dasma me e madhe n’shqiptari”, ka shkruar Enca sipër videos.

Leave a Reply