E ndarë nga Mozzik dhe në lidhje me Zunën, mirëpo Loredana mban në mur foton e reperit shqiptar

0
104

Reperja e njohur Loredana edhe pas ndarjes vazhdon të mbajë kontakte me reperin Mozzik pasi që i lidh vajza e tyre Hanna. Mirëpo duket se ajo mban edhe kujtime që lidhen me ish partnerin e saj Mozzikun.

Së fundmi Loredana ka postuar një video të Hanës në InstaStory, por ajo çfarë na ra në sy është fotografia e saj me Mozzik që është e varur në mur.

Loredana e cila është duke jetuar në Zvicër, me dashje apo pa ka zënë në video edhe një fotografi të saj me reperin, e cila u bë pas çmimit të tyre të fituar me ‘Bonnie Clyde’.

Loredana

Loredana është përfolur shumë për një lidhje të mundshme me reperin gjerman Zuna, mirëpo asnjëherë nuk e ka konfirmuar atë.

Leave a Reply