Duda Balje rregullohet si të ishte 15 vjeҫare, stili i saj i flokëve befasoi të gjithë

0
140

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo mori vëmendjen me stilin e bukur të flokëve.

Leave a Reply