Ana e Përputhen dhe Arsimi kapen mat bashkë, konfirmohet romanca?! Kush ishte vajza që i vuri unazën në gisht?

0
134

Disa ditë më parë në media nisën të qarkullonin lajme se dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie.

Lajmi u konfirmua nga Ana, e cila për Top Albania Radio, tha se “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Por, çfarë ka ndodhur në prapaskenë?

Një foto e Icon Style qarkullon tashmë në internet, ku të dy ish-konkurrentët shihen pranë njëri-tjetrit në një kafene në kryeqytet.

Më herët, konkurrenti u largua nga “Përputhen”, pasi sipas tij kishte probleme me djalin e tij që jeton në Zvicër, por një foto në Instastory hapi dyshimet. Një unazë në dorën e Arsimit u bë shkak që mediat të aludojnë se të dy janë bashkë.

Leave a Reply