Linda Halimi e punoi një rreng dhe të gjithë ranë pre e grackës së saj

0
137

Këngëtarja, Lindita Halimi me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Lindita na shfaqet me flokë të kuqe dhe për një moment menduam se vërtet i kishte lyer, por jo.

Këngëtarja ka vendosur paruke dhe mund të themi që po i shkojnë shumë.

Sjellim në vëmendje se këngëtarja ka qenë në qendër të mediave këtë vit, për shkak të deklaratave të bujshme që ajo ka bërë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Leave a Reply