Fansat në merak, çfarë po ndodh me Taynen

0
263

Është krijuese hitesh dhe një nga këngëtaret më inovative të gjenerates së re.

Tayna ka sjell për publikun një mori hitesh, këngë që kanë krijuar lëvizje të shijes në masë, shkruan “Kosovarja”.

Ylli i rep muzikës, altualisht është zhdukur nga bota e muzikës dhe arsyet nuk i di askush.

Tayna, nuk ka hequr dorë vetëm nga lansimi i këngëve të reja, por edhe nga rrjetet sociale. Aktualisht nuk është askund dhe fansat kanë nisur të bëhen merak.

Leave a Reply