Zhduket një vajzë nga Prizreni

0
67
Foto: Ilustrim

Një baba nga Prizreni e ka raportuar si të zhdukur vajzën e tij.

Ai ka deklaruar në polici se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Ankuesi ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës./04 Online

Leave a Reply