Zhduket një vajzë në Prizren

0
60
Foto: Ilustrim

Një vajzë është largua nga shtëpia e saj dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas policisë rasti ka ndodhur më 9 janar, por është raportuar tash.

“Prizren 09.01.2021 – 11:00. Më datë 18.01.2021 ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raportin e PK.

Leave a Reply