Vjedhje në Prizren, hajnat marrin para të gatshme në një shtëpi

0
88

Persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e një qytetari në Prizren.

“Dyshohet se aty kanë marrë para të gatshme”, njofton Policia e Kosovës, transmeton “PrizrenPress”.

“Njësit policore relevante kanë dal në vendin e ngjarjes si dhe është njoftuar prokurori i shtetit”.

“Rasti vazhdon nën hetime”.

Leave a Reply