Tentim vrasje në Prizren

0
139

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Prizren.

Viktima ka raportuar në polici se derisa ishte duke lëvizur me veture një person ka shtënë me arme zjarri ne drejtim te tij dhe është larguar ne drejtim te panjohur.

“Nuk raportohet për të lënduar për veç demit te shkaktuar në veturë”, njofton Policia e Kosovës.

“ Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar tre gëzhoja” .

“ Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”.

Leave a Reply