Prizren, lëndohen dy persona në një aksident trafiku

0
80
Foto: Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren, me ç’rast dy persona kanë marrë lëndime trupore.

“Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshira kanë qenë dy automjete te udhëtarëve me targa vendore me drejtues meshkuj kosovarë”, njofton Policia e Kosovës.

“Si pasojë e aksidentit përpos dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar njëri prej drejtuesve të automjeteve si dhe një pasagjer mashkull kosovar. Të lënduarit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar”.

Leave a Reply