Policia në Prizren, kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar këtë person

0
431

Policia Rajonale e Prizrenit, më saktësisht Sektori Rajonal i Hetimeve në Prizren, po kërkon ndihmën e qytetarëve për ta arrestuar Burhan Cej.

Përmes, një njoftimi për media i njëjti është duke u kërkuar për veprën “Vjedhje në Tentative” dhe “Prezantim i rremë”, raporton TvPz.

Njoftimi i plotë:

Nëse ka dikush informacion në lidhje me të kërkuarin Burhan Cej, të informoj policinë menjëherë, thuhet në kërkesën e policisë dërguar mediave.

“Sektori Rajonal i Hetimeve në Prizren është duke hetuar rastin “Vjedhje në Tentative” dhe “Prezantim i rremë”.

Informatat mund të përcillen përmes numrave zyrtar si më poshtë:

Nga telefonia fikse dhe mobile: 192 ose 038 550 999, ne Prizren 029 244 355

Të gjitha thirrjet në numrin 080019999 janë anonime, pa pagesë dhe konfidenciale.

Ju mund të dërgoni informatat e juaja edhe në adresën elektronike info@kosovopolice.com apo ne aplikacionin “Lajmëro Policin딓, thuhet në njoftimin e policisë.

Bashkangjitur e keni foton dhe të dhënat e personit të dyshimtë i cili po kërkohet nga Hetimet Rajonale në Prizren./prizrenit.net/

Leave a Reply