Në Prizren, një vajzë e mitur tenton të vetëvritet me barna

0
118

Një vajzë e mitur ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar 30 tableta.

E njëjta është dërguar për tretman mjekësor dhe se gjendjen e ka stabile.

Siç mëson gazeta, ngjarja ka ndodhur të dielën, rreth orës 12:30 në rrugën “Bejadin Hallaqi” në Prizren.

Leave a Reply