Ndahet nga jeta Ridvan Hoxha, humbë betejën me COVID-19

0
218

Është ndarë nga jeta veprimtari i LDK-së në Prizren, Ridvan Hoxha.

Hoxha ishte i infektuar nga COVID-19, dhe i njëjti ka vdekur sot në Spitalin e Prizrenit.

Përndryshe Hoxha kishte dhënë kontribut shumë vjeçar edhe në procesin arsimor si mësimdhënës e drejtor./04 Online

Leave a Reply