Lëndohet një motoçiklist në një aksident trafiku në Nishor të Suharekës

0
56

Një motoçiklist ka pësuar lëndime në një aksident trafiku në fshatin Nishor të Suharekës.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një veturë dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj kosovarë. si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës i cili pas marrjes s tretmanit mjekësor është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply