Haradinaj nga Hasi: Kosova kërkon udhëheqje të palëkundshme

0
40

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), njëherësh kandidat për President, Ramush Haradinaj ka shpalosur Programin e Aleancës 2021-2025, para banorëve të Hasit, Rekës së MIrë, Dushkajës, në Rogovë, Novosellë dhe Cërmjan të Gjakovës.

“Kosova kërkon udhëheqje kompetente, vendimmarrëse dhe të palëkundshme për të mirën e qytetarit, që ka program të qartë për rritjen ekonomike dhe vende të reja të punës.”, shtoi Haradinaj.

Leave a Reply