Dhjetë të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

0
89
Foto: Ilustrim

Dhjetë raste të vdekjes e 111 raste pozitive janë shënuar në 24 orët e fundit, ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK).

Sipas njoftimit, rastet e reja pozitive janë nga gjurmimi i gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren dhe laboratorët privatë.

Leave a Reply