Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

0
267
Foto: Ilustrim

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, transmeton “PrizrenPress”.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48-orë”, njofton Policia e Kosovës.

Leave a Reply