Arrestohen dy persona pasi penguan punën e inspektorëve në Shatervan

0
60
Foto: Ilustrim

Mbrëmë në Prizren, rreth orës 22:00, Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në sheshin Shatërvan.

Kjo pasi ata kanë penguar inspektorët gjatë zbatimit të masave anti-Covid 19.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë ndal në ndalim policor dhe më pas do të lirohen.

Leave a Reply