Aksident në fshatin Reshtan të Suharekës, lëndohen katër persona

0
26
Foto: Ilustrim

Dje rreth orës 20:05 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës kosovarë në Suharekë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona dhe të njëjtit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi.
Njoftimi i plotë:

Fsh. Reshtan, Suharekë 09.09.2021 – 20:05. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona dhe të njëjtit pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi.

Leave a Reply