Qytetari nga Prizreni krijon prerësen për bari nga lavatriçja…

0
539

Një qytetar nga Prizreni ka arritur që të krijoj një prerëse për bari nga pjesët e mbetura të lavatriçes, shkruan 04 Online.

Quhet Azem Nrecaj, dhe duket se ‘shpikja’ e tij është shumë unike, anipse ajo nuk duket shumë moderne.

Marrë parasysh shfrytëzimin e pjesëve të lavatriçes dhe shndërrimin e tyre kompakt në një prerëse të barit, është për tu duartrokitur.

Për më shumë 04 Online e sjell videon./04 Online

Leave a Reply