Fshehën ari dhe para nën paruket e tyre, por policët i kapën dhe filmuan gjithçka!

0
151

Disa kontrabandistë indian kanë tentuar të fshehin arin nën paruket e tyre, por që të njëjtit janë kapur nga organet e rendit.

Të dyshuarit u arrestuan në Aeroportin Ndërkombëtar Chennai të dielën, shkruan Daily Mail– transmeton IndeksOnline.

Zyrtarët zbuluan se mashtruesit kishin ngjitur në kokë pako të zeza në të cilat kishte ari dhe para.

Ky është momenti kur dy burrat u kapën duke kontrabanduar ari dhe para në një aeroport, nën parukat e tyre.

Leave a Reply