Kjo video sapo bëri Luana Vjollcën të qajë shumë

0
144

E keni parasysh atë momentin kur ju dalin para foto dhe video tuajat të disa viteve më parë dhe sa herë i shihni prekeni sepse ju kujtohen momente të caktuara?

E tillë është edhe kjo video që ne po ju sjellim më poshtë, e postuar nga Luana Vjollca.

Ajo përmbledh ndoshta disa nga momentet kryesore të të gjtha viteve karrierë të saj në television të edituar nga fansat e saj, që realisht janë të panumërt, dhe sigurisht që ky gjest e ka prekur atë.

Të shohësh rrugëtimin tënd të karrierës në një video të shkurtër, e ka prekur pa fund Luanën, e cila teksa poston videon thotë se kjo gjë e ka bërë për të qarë.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

Leave a Reply