”I ke ba 32 vjet dhe je në derë të babës”, Gania ofendon Shqipen – shpërthen debati

0
164

Ganiu, njëri nga konkurrentët e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova sot gjatë ditës ka zhvilluar një debat të ashpër me njërën nga konkurrentet, Shqipen.

Krejt ky debat i cili kaloi edhe në ofendime u zhvillua pas një zënke ku Shqipja e quajti edhe pijanec.

”I ke ba 32 vjet dhe je në derë të babës”, i tha Ganiu Shqipës, duke e devijuar edhe më shumë debatin.

Leave a Reply