Arbana zbulon një nga arsyet pse u dashurua me Eduartin

0
228

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj disa javë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në Toskana të Italisë.

Arbana ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet Eduarti duke kërcyer dhe duke kënduar në një nga klubet e Danimarkës së bashku me disa të huaj, ndërsa krahas saj ka shkruar: “Një nga arsyet 7282829 pse e dua”.

“Nuk ka pirë asnjë gotë”, ka shkruar Arbana.

/Gazeta Exp

Leave a Reply