Zbulohet data e lansimit të bashkëpunimit në mes Mozzik, Butrinti dhe Tayna

0
452

Para disa ditësh tre artistët shqiptarë Mozzik, Butrinti dhe Tayna kanë paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Duke mos dhënë shumë detaje këngëtaret treguan se shumë shpejt do na e sjellin një hit veror, shkruan lajmi.net

Ndërsa sot përmes një postimi në rrjetin social Instagram tre artistët treguan datën e lasnimit të këngës.

“Nesër, 23:59”, ishte mbishkrimi i Taynes.

Ndryshe të tre këngëtaret janë mjaft aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore dhe vazhdojnë të shijojnë sukseset e projekteve individuale. 

Leave a Reply