Vazhdojnë skenat e nxehta në Big Brother VIP, edhe një çift i radhës?!

0
143

Dj Dagz ka shprehur pëlqimin e tij për Einxhel Shkirën.

Ndonëse me uljet dhe ngritjet e tyre, dyshja këto ditë po kalojnë më shumë kohë me njëri-tjetrin.

Tani është publikuar një video, ku të dy shfaqen të shtrirë në krevat, derisa mbajnë duart së bashku.

Leave a Reply