Tifozja kroate “ngre” temperaturat nga Ibiza (FOTO)

0
245

Ivana Knoll po shijon këto ditë të nxehta vere në Ibiza të Spanjës.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale teksa i mban të informuar ndjekësit e saj me gjërat që bën.

Tifozja kroate së fundmi ka postuar në Instagram disa foto ku shfaqet sipër një barke.

Me një palë bikini të zeza, modelja ka nxjerr në pah të pasmet bombastike.

Ajo u bë e famshme që nga Kupa e Botës së vitit të kaluar në Katar, ku ishte e pranishme në të gjitha ndeshjet e Kombëtares së Kroacisë dh era në sy për veshjet dhe format e saj.

Leave a Reply