Romeo dërgon Heidin tek gjyshërit, ky është reagimi tyre

0
39

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’ e që po e vazhdojnë edhe sot.

Çifti pas disa jave pushime në vende të ndryshme në botë janë rikthyer në Shqipëri.

Andaj Romeo është treguar i kujdesshëm që te takoj Heidin edhe me pjesëtaret e familjes së tij.

Ata sot ishin tek gjyshërit e aktorit, ku e mirëpriten Heidin si nusen e tyre./kosovarja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here