Rita e dërgon Fidanin në këtë vend pa dëshirën e tij

0
205

Çifti Rita dhe Fidan janë ndër me të pëlqyerit nga publiku shqiptar.

Pas një periudhe të ngarkuar me punë çifti mesa duket kanë gjetur kohën për pushime.

Përmes disa postimeve Rita ka treguar se janë shkuar për të parë një vallëzim por nuk është dëshira e Fidanit.

Në video më poshtë ajo e tregon në detaje historinë e kësaj ndodhie.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here