Gili tregon pse nuk ishte në martesën e djalit

0
409

Këngëtarja Gili nuk shfaqet shumë shpesh në intervista televizive.

E, megjithatë, kur është dikur, atëherë flet sinqerisht dhe pa dorëza, si në këtë rast.

Në “The Elite Way”, këngëtarja është pyetur se a i ka mbetur merak që nuk ishte në ceremoninë e kurorëzimit të birit.

Kështu është përgjigjur Gili./kosovarja

Shiko videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here