Mourinho dëshiron talentin e Barcelonës te Roma

0
358

Jose Mourinho dëshiron ta transferojë mesfushorin Riqui Piug tek Roma.

Portugezi nuk është i kënaqur me mesfushorët e tij dhe e sheh Puig si njeriun e duhur për ta kthyer në tjetër nivelin mesfushën romake, transmeton Indeksonline.

Megjithatë, një largim i mundshëm i mesfushorit mund të ndodh, pas paraqitjeve të mira të Gavit, Puig mund ta shoh vetën larg Camp Nou.

Leave a Reply