Meta në ditën e fundit si President: Ishte një nder dhe privilegj i jashtëzakonshëm

0
175

Presidenti në ikje i Shqipërisë, Ilir Meta, ka thënë se ishte një nder dhe privilegj i jashtëzakonshëm, të shërbente në pesë vitet e fundit si President.

“Uroj për atdheun dhe kombin tonë më të mirën! Paqe dhe mbarësi për çdo familje shqiptare”, ka shkruar Meta në një postim në Facebook, duke bashkangjitur një fotografi së bashku me djalin dhe dy vajzat e tij.

“Zoti e bekoftë Shqipërinë!”, përfundoi ai. /klankosova.tv/

Leave a Reply