“Më intrigon Meritoni, do ta ndaja nga Ilnisa…”/ Konkurrentja e Përputhen në Big Brother?

0
186

Konkurrentja e “Përputhen”, Gabriela Arapi ka deklaruar se nëse do të hynte në shtëpinë e Big Brother VIP 3, çifti që do të ndante është Ilnisa dhe Meritoni.

Sipas Gabrielës, përveçse e intrigon ai djalë gjithashtu do të bënte bujë.

Nga ana tjetër, moderatorja Alesia Bami e ka konsideruar një përzgjedhje strategjike, pasi ajo do të trazonte ujërat në Shtëpi me Ilnisën dhe do ta mbante gjatë në format.

Kosta: Në shijet e mija deri tani është Rike. Me atë do të isha lidhur edhe i martuar.

“Do të doja të ndaja Ilnisën me Meritonin. Më intrigon Meritoni Bëjmë bujë një çik.”– tha ajo.

Leave a Reply