Kiara me vendim të papritur ndaj motrave Hoxha dhe Arbana Osmanit

0
426

Me të dalë nga shtëpia e “BBVA”, moderatorja Kiara Tito duket se ka vendosur që të ‘hakmerret’ ndaj producenteve të “BBVA” si dhe moderatores.

Me një hulumtim në llogarinë e saj në Instagram vërejmë se Kiara ka hequr nga lista e ndjekësve Sara e Lori Hoxhën si dhe Arbana Osmanin.

No description available.
No description available.
No description available.

Përkundër Arbanës e cila menjëherë duket se ka marr masa duke ia hequr following Kiarës, motrat Hoxha vepruan ndryshe.

No description available.

Duke hulumtuar profilin e tyre shohim se të dyja ndjekin akoma atë.

Se çka do të ndodh mes tyre, mbetet të shohim ditëve në vazhdim, por duket qartë se paska hatërmbetje.

No description available.
No description available.

Leave a Reply